Recenzja książki, która nie jest dla każdego. „Woła mnie ciemność” Agata Suchocka Książki / Recenzje
Recenzja książki, która nie jest dla każdego. „Woła mnie ciemność” Agata Suchocka
Oceń ten post

Dziś mam dla Was recenzję książki, która „zawiera treści nieodpowiednie dla niepełnoletnich oraz takie, które mogą urazić dorosłych”. Książka wręcz idealna dla mnie ;))

Książka opowiada historię  Armagnaca Jardineux, który po stracie rodziców przyjeżdża do Londynu. Nie spodziewa się, że nowa znajomość z Lotharem zmieni jego życie.  Oprócz Lothara poznaje też innego, dość tajemniczego mężczyznę o imieniu Edgar, który zostaje jego mecenasem. Co tam się dzieje dalej? Dowiedzcie się sami;)

Książka zaintrygowała mnie swoją historią, gdy tylko poznałam jej opis wiedziałam, że muszę ją przeczytać.  I nie żałuje. Wciągnęła mnie w swój świat bardzo szybko, zatraciłam się w Londynie.

Świetnie napisana książka w wersji hot. Wiem dlaczego ta książka nie jest dla wszystkich, bo zawiera sceny, dość pikantne. Jednak nie są to sceny między kobietą a mężczyzną. ( Brawa dla autorki za odwagę). Spokojnie, te sceny nie są najważniejsze w całej historii. Historia jest o mroku, o pewnych tajemniczych i mrocznych istotach. Ani razu nie jest wypowiedziana nazwa tych istot, więc czytelnik może się tylko domyślać o kogo chodzi.  Istota ta potrafi kontrolować umysł, nakazać uległość a jej życie kwietnie tylko w nocy. Czy wiecie o kogo chodzi?

Jestem zauroczona, uwielbiam taki tajemniczy świat, w którym nie do końca wiadomo kto jest przyjacielem, a kto wrogiem.  najbardziej zaskoczyło mnie zakończenie, o którym nie mogę przestać myśleć. Czekam z niecierpliwością na kolejny akt;)

Jeśli ktoś lubi tajemnice i XIX wieczny Londyn, to polecam sięgnąć po ta książkę. Ale ostrzegam otwórzcie swój umysł na różne przeżycia i możliwości. Nie wszystko wygląda tak jak na początku. Nawet sam główny bohater się o tym przekonuje. Na kartach tej powieści spotkacie śmierć, morderstwo, krew, seks, łzy i wiele niedomówień. Ale według mnie warto przeczytać tą powieść. Płynie z niej piękny morał, że każdy może kochać kogo chce i nikt nie powinien go za to winić.

Ciesze się, że trafiłam na ta autorkę, na pewno na długo zostanę jje fanką. I tak jak wspomniałam wcześniej z niecierpliwością czekam na kolejny akt.

Otwórzcie umysł i poznajcie historię, która porusza i zaskakuje.

Polecam;))

Moja ocena:10/10

„Woła mnie ciemność, choć w mojej duszy wstaje nowy dzień”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *